Nie ma lepszego momentu na montaż klimatyzacji w Warszawie niż remont. Kiedy wszędzie unosi się kurz, a Ty i tak masz urwanie głowy z kolejnymi osobami przechodzącymi przez Twoje mieszkanie, nawet nie odczujesz instalacji jednego dodatkowego urządzenia.

Montaż klimatyzacji podczas remontu – dlaczego warto?

Dobry specjalista potrafi przeprowadzić montaż klimatyzacji bez zbędnej ingerencji w mieszkanie. Nie jest jednak cudotwórcą. Będzie musiał użyć wiertarki, a wraz z nią pojawi się kurz i pył. Jeśli więc tylko masz taką możliwość, zdecyduj się na instalację urządzenia chłodzącego podczas remontu. To pozwala wykonać wszystkie „brudne” prace za jednym zamachem, co jest niesamowitą wygodą i oszczędnością czasu.

Ponadto decydując się na montaż klimatyzacji podczas remontu, nic Cię nie ogranicza. Możesz umieścić jednostkę wewnętrzną niemalże w dowolnym miejscu, ponieważ nie musisz martwić się o pomalowane ściany czy dekoracje. W urządzonym mieszkaniu jest już nieco trudniej. Wówczas trzeba tak umiejscowić klimatyzator, aby znajdował się jak najbliżej ściany budynku, ponieważ to znacząco zmniejsza powierzchnię wiercenia.

Montaż klimatyzacji Warszawa – jak go zaplanować?

Większość remontów mieszkań przeprowadza się wiosną lub latem. Niestety również w tym terminie instalatorzy klimatyzacji mają najwięcej zleceń, szczególnie w dużych miastach wojewódzkich. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że specjalista będzie miał dla Ciebie czas, skontaktuj się z nim z dużym wyprzedzeniem. To pozwoli sprawnie połączyć remont i montaż klimatyzacji w Warszawie.

Remont skończony – czy da się jeszcze zamontować klimatyzację?

Oczywiście, że tak! Wprawdzie montaż klimatyzacji przebiega sprawniej podczas remontu, jednak dobry specjalista jest w stanie przygotować niemalże nieinwazyjny plan instalacji również w pełni wyposażonym mieszkaniu. Szukasz kogoś, kto zrobi to dobrze, szybko i bez szkód? Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.