Klimatyzacja Daikin

 

Japońska firma Daikin plasuje się w ścisłej czołówce producentów urządzeń klimatyzacyjnych, które znajdują swoje zastosowanie w naszych domach, mieszkaniach czy biurach. 

 

Katalog produktówCennik

Klimatyzator Daikin, czyli wysoki komfort użytkowania

Jakie cechy charakterystyczne powinna posiadać idealna klimatyzacja do domu i mieszkania? Z pewnością można tutaj wyróżnić takie czynniki jak: wygodna i sprawna obsługa, optymalna wydajność, cichy tryb pracy czy energooszczędność. Marka Daikin doskonale zdaje sobie sprawę z wymagań swoich potencjalnych klientów, dlatego na rynek trafiają wyłącznie urządzenia bardzo dobrze przemyślane, skupiające się na zaspokajaniu zróżnicowanych potrzeb użytkowników domowych klimatyzacji.

Klimatyzatory Daikin – niezawodność i stylowy design

Nowoczesne systemy klimatyzacji od firmy Daikin od wielu lat są synonimem niezawodności i bezawaryjności, dlatego też na stałe zagościły w ofercie naszej firmy. Bogatsi o lata doświadczeń w branży HVAC, przywiązujemy ogromną wagę do jakości wykonania dystrybuowanych przez nas urządzeń. Klimatyzatory Daikin nie bez powodu cieszą się naszym zaufaniem – japoński producent dba nie tylko o optymalną wytrzymałość zastosowanych materiałów, ale również o nienaganny design urządzeń klimatyzacyjnych, które doskonale wpisują się w stylistykę nowoczesnych wnętrz.

Klimatyzacja Daikin i jej wielofunkcyjność

Choć klimatyzatory często uważa się za urządzenia, których podstawowym zadaniem jest chłodzenie powietrza w pomieszczeniach, równie dobrze mogą je ogrzewać. Klimatyzatory ścienne Daikin są tego doskonałym przykładem. Wiele modeli dostępnych w ofercie naszej firmy działa jako pompy ciepła, gdzie czynnik chłodniczy uczestniczy w procesie ogrzewania powietrza. Co więcej, klimatyzatory Daikin pozwalają nie tylko na uzyskanie jego optymalnej temperatury, ale też odpowiedniego poziomu wilgotności oraz czystości. Wszystko dzięki nowoczesnym systemom filtracji, które pozwalają cieszyć się powietrzem wolnym od patogenów.

Montaż klimatyzacji Daikin w służbie środowisku

Firma Daikin kładzie mocny nacisk na innowacyjne technologie, które pozwalają zredukować zużycie prądu, dbając tym samym o nasze portfele, a przy okazji również o  środowisko naturalne. W myśl podstawowych zasad ekologii, nowoczesne klimatyzatory Daikin, które znajdą Państwo w naszym sklepie, to urządzenia o wysokiej klasie energetycznej, które gwarantują wydajną pracę i to niezależnie od warunków. W celu zapoznania się z aktualnymi cenami klimatyzacji do domu, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Wycena urządzeń typu multisplit wraz z montażem jest przygotowywana na zapytanie zainteresowanego. W ramach naszych usług proponujemy profesjonalną pomoc przy wyborze oraz montażu wysoce funkcjonalnych klimatyzatorów od najbardziej uznanych marek na rynku urządzeń przeznaczonych zarówno do użytku w pomieszczeniach domowych, jak i biurowych czy usługowych.

Zapraszamy do Kontaktu

Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania i indywidualnego doboru urządzeń wraz z wyceną. Zapraszamy do kontaktu lub naszej siedziby.

Ważne linki

Adres

ul. Renesansowa 17/111
01-905 Warszawa

NIP: 118-110-00-64
REGON 140836810