SERWIS KLIMATYZACJI Warszawa

Każde urządzenie klimatyzacji wymaga regularnego serwisowania oraz czyszczenia, co pozwala nie tylko zoptymalizować działanie klimatyzacji, ale przede wszystkim uniknąć gromadzenia się w jej wnętrzu grzybów, pleśni i innych groźnych dla zdrowia drobnoustrojów.

Oferta montażu

Odgrzybianie klimatyzacji

Czysta klimatyzacja to bezpieczna klimatyzacja, dlatego tak ważne jest częste odgrzybianie klimatyzacji domowej czy biurowej. Warto pamiętać, że w urządzeniu nieustannie gromadzą się liczne zanieczyszczenia z powietrza filtrowanego przez klimatyzator. W zachowaniu optymalnej higieny klimatyzacji nie pomaga również wilgoć będąca skutkiem ubocznym procesu chłodzenia.

Konsekwencje zdrowotne wynikające z wdychania zainfekowanego pleśnią, grzybami czy bakteriami powietrza mogą być bardzo poważne, więc dla własnego dobra należy dbać o regularny serwis klimatyzacji.

Doświadczenia

%

Satysfakcji

Klimatyzacja – serwis na najwyższym poziomie

Jeśli poszukujesz niezawodnego serwisu klimatyzatorów w Warszawie, to dobrze trafiłeś. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi serwisowe, które zapewnią Ci spokój umysłu w zakresie komfortu termicznego w Twoim domu czy biurze. Dokonując przeglądu klimatyzacji nasi specjaliści zwracają szczególną uwagę na prawidłową pracę urządzenia, podłączenia elektryczne, podłączenia rur instalacji chłodniczej, temperaturę nawiewu klimatyzatora, jak również ciśnienie w klimatyzacji w przypadku podejrzenia ubytku gazu. Działamy na terenie Warszawy, w tym również na Bielanach. Nasza lokalna obecność pozwala nam szybko reagować na zgłoszenia dotyczące serwisu klimatyzatorów i dostosowywać się do potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy rzetelność, uczciwość oraz wysoką jakość świadczonych usług.

ZAKRES SERWISU KLIMATYZACJI W WARSZAWIE

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów, w ramach naszych usług można dokonać kompleksowego czyszczenia następujących elementów jednostki wewnętrznej:

  Filtr elektrostatyczny

  Miejsce powstawania bakterii
  i wirusów

  Filtr plazmowy

  Miejsce powstawania bakterii
  i wirusów

  Taca skroplin

  Miejsce powstawania grzybów
  i pleśni

  Rurka skroplin

  miejsce powstawania grzybów
  i pleśni

  Obudowa

  Wentylator

  Lamele

  W jednostce zewnętrznej klimatyzacji czyszczeniu podlega:

   

   Wentylator

   Wymiennik

   Chłodnica

   Czyszczenie klimatyzacji przebiega w oparciu o najskuteczniejsze środki o działaniu grzybobójczym, pleśniobójczym, bakteriobójczym, dezynfekującym, odtłuszczającym i ogólnie czyszczącym.

    

    Jak często dokonywać przeglądu klimatyzacji
    w domu?

    Obecność systemu klimatyzacji w domu czy mieszkaniu to wielkie udogodnienie, zwłaszcza w okresie letnim, jednak jego użytkowanie niesie ze sobą szereg obowiązków. Regularne przeglądy klimatyzatora w domu to kluczowy element utrzymania jego sprawności i wydajności przez długi czas. Jednak częstotliwość przeglądów może się różnić na przykład w zależności od rodzaju systemu czy intensywności użytkowania. Współpracując z nami, masz pewność, że Twój klimatyzator będzie działał efektywnie i zapewniał komfortowe warunki w każdym pomieszczeniu.

    Producenci zalecają przegląd systemu klimatyzacji przynajmniej dwa razy do roku. Jednak w przypadku gdy z klimatyzacji wydobywa się nieprzyjemny zapach lub wydajność jej pracy wyraźnie spada należy niezwłocznie dokonać serwisowania klimatyzacji. Nasza firma oferuje usługi przeglądu klimatyzatorów w Warszawie, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

    Zapraszamy do Kontaktu

    Zachęcamy do regulrnego korzystania z naszych usług w zakresie serwisu i przeglądów klimatyzacji.

    Ważne linki

    Adres

    ul. Renesansowa 17/111
    01-905 Warszawa

    NIP: 118-110-00-64
    REGON 140836810