O FIRMIE

Firma COLD KLIM z siedzibą w Warszawie zastała założona w 2007 roku. Od początku działalności priorytetem było dla nas to, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość klimatyzacji domowej w parze z jej konkurencyjnymi cenami oraz profesjonalną obsługą w całym procesie realizacji zleceń.

Wyceń montaż

Klimatyzacja domowa skrojona
na miarę potrzeb

Klimatyzacja domowa jeszcze do niedawna stanowiła dla wielu synonim luksusu z uwagi na jej bardzo wysoki koszt. W ostatnich latach cena jej zakupu, montażu oraz eksploatacji utrzymuje się na takim poziomie, że z powodzeniem można odpowiednio dopasować dane rozwiązania do możliwości finansowych klienta. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na tym dynamicznie zmieniającym się rynku, doskonale potrafimy dopasować się do potrzeb naszych zleceniodawców oferując im oferty skrojone na miarę oczekiwań.

Klimatyzacja, która wnosi
do pomieszczenia komfort

Klimatyzacja do domu lub mieszkania powinna spełniać trzy podstawowe warunki. Po pierwsze: pracować na tyle cicho, aby pozostać dla domowników bezinwazyjna. Po drugie klima i jej eksploatacja nie może powodować znacznych obciążeń w domowym budżecie odnośnie do podwyższenia rachunków za prąd. W związku z tym warto, aby wybierane modele były energooszczędne. Koniec końców klimatyzacja do domu musi zapewniać pełen komfort zarówno nawiewu chłodnego, jak i ogrzanego przez nią powietrza. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, więc w naszej ofercie znajdują się modele, które wpisują się w różne potrzeby klienta, w tym też wymienione.

Doświadczenia

%

Satysfakcji

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co w praktyce oznacza, że proponujemy najbardziej optymalne możliwości montażu klimatyzacji. Wszystkie zlecenia realizujemy według ustaleń zaczynając od bezpłatnej wizyty u klienta, doborze urządzenia, a kończąc na pozostawieniu porządku po montażu klimatyzacji. Zależy nam na zadowoleniu klientów, więc żadnego z pytań nie pozostawiamy bez odpowiedzi.

Staramy się zawsze reagować zarówno na ich potrzeby, jak również rozwiewać wszelkie powstałe na etapie realizowania zamówienia wątpliwości. Mimo wieloletniego doświadczenia nieustannie podnosimy kwalifikacje. Nasi pracownicy śledzą na bieżąco najnowsze rozwiązania na rynku wdrażając je w struktury naszej firmy. Na pewno nigdy nie zwolnimy tempa rozwoju, aby nie zawieść zaufania, na jakie pracujemy już od lat.

Efektem oferowanych najwyższej jakości usług jest zadowolenie i uznanie naszych klientów.

Ważne linki

Adres

ul. Renesansowa 17/111
01-905 Warszawa

NIP: 118-110-00-64
REGON 140836810