Klimatyzacja Gree Warszawa

 

Klimatyzatory GREE to dobra jakość w rozsądnej cenie, oraz 5 lat gwarancji. Ciekawy wygląd urządzeń pozwala na szerokie zastosowanie zarówno w mieszkaniach jak i biurach. 

 

Katalog produktówCennik

Firma GREE Electric Appliances

To chińskie przedsiębiorstwo skupiające swoją działalność na produkcji jakościowych urządzeń klimatyzacyjnych przeznaczonych do użytku domowego czy komercyjnego. Marka Gree z powodzeniem działa na rynku już od blisko 30 lat i przez wielu ekspertów uznawana jest za światowego lidera w branży HVAC. Osiągnięcie globalnego sukcesu w obliczu tak ogromnej konkurencji nie byłoby możliwe, gdyby nie lata doświadczeń oraz nacisk na wdrażanie innowacyjnych technologii, które zapewniają najwyższą jakość wykonania urządzeń klimatyzacyjnych.

Producent klimatyzatorów GREE dostosowując się do przepisów Unii Europejskiej mających na celu ochronę środowiska, wprowadził nową gamę urządzeń na czynnik chłodzący R32. Gaz ten ma bowiem ponad trzykrotnie mniejszy wpływ na tworzenie efektu cieplarnianego. Urządzenia produkcji chińskiej.

Klimatyzator Gree Multisplit

Poszukując nowoczesnego i funkcjonalnego systemu klimatyzacji w pełni przystosowanego do swoich warunków mieszkalnych, warto zwrócić uwagę na klimatyzatory Gree, które doskonale radzą sobie z optymalizacją jakości powietrza w mieszkaniach, niezależnie od powierzchni lokalu czy rozkładu pomieszczeń. Seria klimatyzatorów Gree dostępna w naszej ofercie to nie tylko gwarancja długiej żywotności i łatwej obsługi, ale również wysokiej wydajności domowych systemów klimatyzacji w Warszawie, nawet przy pracy na wysokich obrotach. Wszystko dzięki możliwości montażu klimatyzacji w systemie multisplit. Pozwala on na użytkowanie kilku niezależnych od siebie jednostek wewnętrznych przy zastosowaniu tylko jednego agregatu, dzięki czemu można zaoszczędzić wiele cennej przestrzeni. Klimatyzatory multisplit od marki Gree to ogromne udogodnienie dla osób, które chcą schładzać lub ogrzewać kilka pomieszczeń jednocześnie, ale bez konieczności montażu dodatkowych jednostek zewnętrznych. W celu zapoznania się z cennikiem oraz aktualnymi promocjami na systemy klimatyzacji Multisplit, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Specjaliści z firmy chętnie udzielą porad oraz fachowej pomocy w przypadku montażu klimatyzatorów Gree w Warszawie.

Klimatyzatory Gree długoterminowa inwestycja

Firma Gree przełamuje wszelkie stereotypy odnoszące się do produktów chińskiego pochodzenia, proponując swoim użytkownikom wysokiej jakości klimatyzatory w przystępnych cenach, które w dodatku pozwalają liczyć na bezawaryjną i maksymalnie wydajną pracę urządzeń przez długie lata. Duża w tym zasługa wytrzymałych komponentów, które nawet podczas intensywnej eksploatacji wykazują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy szkodliwe czynniki zewnętrzne. Aby cieszyć się jeszcze lepszą pracą klimatyzatorów Gree, zapraszamy do naszego serwisu, gdzie zawsze można liczyć na kompleksowe przeglądy techniczne.

Klimatyzacja Gree duża wydajność
i energooszczędność

Seria klimatyzatorów Gree dostępna w naszej ofercie to nie tylko gwarancja długiej żywotności i łatwej obsługi, ale również wysokiej wydajności domowych systemów klimatyzacji, nawet przy pracy na wysokich obrotach. Firma Gree wprowadza różne nowoczesne technologie do swoich klimatyzatorów, aby poprawić komfort użytkowania, na przykład systemy filtracji powietrza, sterowanie zdalne, wskaźniki jakości powietrza, itp. Do tego należy dodać ekonomiczny i ekologiczny charakter klimatyzatorów od chińskiego producenta, który pozwala na ich codzienne użytkowanie bez obaw o nadmierne zużycie energii elektrycznej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy montaż klimatyzatorów Gree w Warszawie utrzymanych w nowoczesnej stylistyce, dzięki którym każda aranżacja wnętrz zyskuje na atrakcyjności. Gwarantujemy wysoką jakość usług i sprawne działanie urządzenia przez długi czas. Przekonaj się sam, jak efektywna i energooszczędna może być klimatyzacja Gree w Twoim wnętrzu, i ciesz się przyjemnym klimatem bez obaw o wysokie rachunki za energię elektryczną.

Zapraszamy do Kontaktu

Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania i indywidualnego doboru urządzeń wraz z wyceną. Zapraszamy do kontaktu lub naszej siedziby.

Ważne linki

Adres

ul. Renesansowa 17/111
01-905 Warszawa

NIP: 118-110-00-64
REGON 140836810