Wśród wielu marek klimatyzatorów bardzo często wymienia się GREE. Jeśli do tej pory jeszcze o niej nie słyszałeś(-aś), a jednocześnie myślisz o montażu urządzenia chłodzącego, czas nadrobić zaległości. Sprawdź, czym wyróżnia się na tle rywali.

Chiński producent, europejska jakość

Klimatyzacja GREE to chiński produkt, który robi furorę na rynku europejskim. Wszystko za sprawą wielokrotnie przetestowanych technologii oraz ciągle wdrażanych innowacji. Sprawiają one, że marka GREE staje się synonimem wygody i bezpieczeństwa. Co dokładnie kryje się za tymi wzniosłymi słowami?

  • Stosowanie wytrzymałych komponentów. Nawet intensywnie eksploatowana klimatyzacja wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Są na to badania!
  • Wprowadzenie czynnika chłodzącego R32 do nowych urządzeń. Ten gaz ma ponad 3-krotnie mniejszy wpływ na tworzenie efektu cieplarnianego.
  • Blisko 30-letnie doświadczenie, które plasuje GREE wśród liderów w branży HVAC, a klientom daje pewność, że kupują urządzenie z gwarancją rzetelnej firmy.

Tyle? Oczywiście, że nie!

Klimatyzacja GREE w systemie multisplit

Często chłodzenie jednego pomieszczenia w warszawskim mieszkaniu podczas upalnych dni to za mało. Na szczęście klimatyzacja GREE daje możliwość montażu w systemie multisplit. Oznacza to, że wystarczy zainstalować tylko jeden agregator, aby podpiąć do niego kilka jednostek wewnętrznych i rozmieścić je w każdym pokoju. To ogromne udogodnienie, które pomoże Ci utrzymać optymalną temperaturę w całym mieszkaniu.

Klimatyzacja GREE Warszawa – z nią nie będziesz bać się o rachunki

GREE zadbał nie tylko o wysoką jakość i wydajność, ale także energooszczędność. Klimatyzacja pobiera rozsądną ilość prądu nawet wtedy, kiedy temperatura na zewnątrz wymaga włączenia urządzenia na pełne obroty. To sprawia, że decydując się na montaż, będziesz ze spokojem odbierać korespondencję od swojego dostawcy energii.

Zastanawiasz się, czy klimatyzacja GREE sprawdzi się w Twoim warszawskim mieszkaniu? Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdźmy to razem!