SERWIS URZĄDZEŃ KLIMATYZACJI

Każde urządzenie klimatyzacji wymaga regularnego serwisowania oraz czyszczenia, co pozwala nie tylko zoptymalizować działanie klimatyzacji, ale przede wszystkim uniknąć gromadzenia się w jej wnętrzu grzybów, pleśni i innych groźnych dla zdrowia drobnoustrojów.

Oferta montażu

Odgrzybianie klimatyzacji

Czysta klimatyzacja to bezpieczna klimatyzacja, dlatego tak ważne jest częste odgrzybianie klimatyzacji domowej czy biurowej. Warto pamiętać, że w urządzeniu nieustannie gromadzą się liczne zanieczyszczenia z powietrza filtrowanego przez klimatyzator. W zachowaniu optymalnej higieny klimatyzacji nie pomaga również wilgoć będąca skutkiem ubocznym procesu chłodzenia.

Konsekwencje zdrowotne wynikające z wdychania zainfekowanego pleśnią, grzybami czy bakteriami powietrza mogą być bardzo poważne, więc dla własnego dobra należy dbać o regularny serwis klimatyzacji.

Doświadczenia

%

Satysfakcji

Klimatyzacja – serwis na najwyższym poziomie

Dokonując przeglądu klimatyzacji nasi specjaliści zwracają szczególną uwagę na prawidłową pracę urządzenia, podłączenia elektryczne, podłączenia rur instalacji chłodniczej, temperaturę nawiewu klimatyzatora, jak również ciśnienie w klimatyzacji w przypadku podejrzenia ubytku gazu.

ZAKRES SERWISU

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów, w ramach naszych usług można dokonać kompleksowego czyszczenia następujących elementów jednostki wewnętrznej:

  Filtr elektrostatyczny

  Miejsce powstawania bakterii
  i wirusów

  Filtr plazmowy

  Miejsce powstawania bakterii
  i wirusów

  Taca skroplin

  Miejsce powstawania grzybów
  i pleśni

  Rurka skroplin

  miejsce powstawania grzybów
  i pleśni

  Obudowa

  Wentylator

  Lamele

  W jednostce zewnętrznej klimatyzacji czyszczeniu podlega:

   

   Wentylator

   Wymiennik

   Chłodnica

   Czyszczenie klimatyzacji przebiega w oparciu o najskuteczniejsze środki o działaniu grzybobójczym, pleśniobójczym, bakteriobójczym, dezynfekującym, odtłuszczającym i ogólnie czyszczącym.

    

    Jak często dokonywać przeglądu klimatyzacji?

    Obecność systemu klimatyzacji w domu czy mieszkaniu to wielkie udogodnienie, zwłaszcza w okresie letnim, jednak jego użytkowanie niesie ze sobą szereg obowiązków.

    Producenci zalecają przegląd systemu klimatyzacji przynajmniej dwa razy do roku. Jednak w przypadku gdy z klimatyzacji wydobywa się nieprzyjemny zapach lub wydajność jej pracy wyraźnie spada należy niezwłocznie dokonać serwisowania klimatyzacji.

    Zapraszamy do Kontaktu

    Zachęcamy do regulrnego korzystania z naszych usług w zakresie serwisu i przeglądów klimatyzacji.

    Adres

    ul. Renesansowa 17/111
    01-905 Warszawa

    NIP: 118-110-00-64
    REGON 140836810