Serwis klimatyzacji w Warszawie

Upalne lato w Warszawie bez klimatyzacji to koszmar. Może być jeszcze gorzej, jeśli zapomnisz o jej serwisie. Wydaje Ci się to niemożliwe? A jednak! Sprawdź, dlaczego warto systematycznie czyścić i kontrolować stan systemu klimatyzacyjnego.

 

Zobacz ofertę

Czy serwis klimatyzacji to naprawdę konieczność?

Zadbana klimatyzacja w warszawskim mieszkaniu to zbawienie. Zaniedbana natomiast może być prawdziwą zmorą. Poza przyjemnym, chłodnym powietrzem da Ci także w pakiecie bakterie, wirusy i grzyby, a wraz z nimi choroby układu oddechowego. Jeśli odpuścisz sobie serwis klimatyzacji na wystarczająco długo, wówczas otrzymasz także rachunek za naprawę uszkodzonego systemu, zszargane nerwy oraz mnóstwo straconego czasu.

Aby uniknąć pakietu tych wątpliwie przyjemnych gratisów od zanieczyszczonej klimatyzacji, wystarczy zamówić fachowców, którzy oczyszczą system oraz sprawdzą, czy w dalszym ciągu pracuje prawidłowo. Choć za brak serwisu nikt nie nałoży na Ciebie kary, to warto zapisać go sobie na liście obowiązków. Dzięki temu:

 • unikniesz rozwoju bakterii, wirusów i grzybów w swoim mieszkaniu;
 • przedłużysz żywotność systemu;
 • zmniejszysz ilość energii, jaką pobiera klimatyzacja;
 • sprawisz, że urządzenie będzie cicho działać bez wydzielania nieprzyjemnych zapachów.

Jak często robić serwis klimatyzacji?

Serwis klimatyzacji warto zrobić dwa razy do roku, najlepiej w trakcie wiosny oraz jesieni. To pozwala utrzymać system w czystości, a także wychwycić nawet niewielkie zmiany, zanim przerodzą się w poważne usterki. Jeśli jednak w międzyczasie zauważysz, że Twoja klimatyzacja wydaje podejrzane dźwięki lub unosi się w wokół niej nieprzyjemny zapach, nie czekaj do kolejnej wizyty. Od razu zadzwoń po fachowców, którzy zlokalizują i usuną źródło problemu.

  Co obejmuje serwis klimatyzacji?

  Serwis klimatyzacji obejmuje:

  • czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcję systemu zewnętrznego oraz wewnętrznego;
  • przegląd elementów i układów klimatyzacji oraz kontrolę ich funkcjonalności.

  Tylko i aż tyle wystarczy, abyś przez długie lata mógł/mogła cieszyć się z przyjemnego chłodu w upalne dni nawet w samym centrum Warszawy!

   Ważne linki

   Adres

   ul. Renesansowa 17/111
   01-905 Warszawa

   NIP: 118-110-00-64
   REGON 140836810