Klimatyzatory GREE to dobra jakość w rozsądnej cenie, oraz 5 lat gwarancji. Ciekawy wygląd urządzeń pozwala na szerokie zastosowanie zarówno w mieszkaniach jak i biurach. Producent klimatyzatorów GREE dostosowując się do przepisów Unii Europejskiej mających na celu ochronę środowiska, wprowadził nową gamę urządzeń na czynnik chłodzący R32. Gaz ten ma bowiem ponad trzykrotnie mniejszy wpływ na tworzenie efektu cieplarnianego. Urządzenia produkcji chińskiej.

Firma GREE Electric Appliances to chińskie przedsiębiorstwo skupiające swoją działalność na produkcji jakościowych urządzeń klimatyzacyjnych przeznaczonych do użytku domowego czy komercyjnego. Marka Gree z powodzeniem działa na rynku już od blisko 30 lat i przez wielu ekspertów uznawana jest za światowego lidera w branży HVAC. Osiągnięcie globalnego sukcesu w obliczu tak ogromnej konkurencji nie byłoby możliwe, gdyby nie lata doświadczeń oraz nacisk na wdrażanie innowacyjnych technologii, które zapewniają najwyższą jakość wykonania urządzeń klimatyzacyjnych.

Klimatyzator Gree Multisplit

Poszukując nowoczesnego i funkcjonalnego systemu klimatyzacji w pełni przystosowanego do swoich warunków mieszkalnych, warto zwrócić uwagę na klimatyzatory Gree, które doskonale radzą sobie z optymalizacją jakości powietrza w mieszkaniach, niezależnie od powierzchni lokalu czy rozkładu pomieszczeń. Wszystko dzięki możliwości montażu klimatyzacji w systemie multisplit. Pozwala on na użytkowanie kilku niezależnych od siebie jednostek wewnętrznych przy zastosowaniu tylko jednego agregatu, dzięki czemu można zaoszczędzić wiele cennej przestrzeni. Klimatyzatory multisplit od marki Gree to ogromne udogodnienie dla osób, które chcą schładzać lub ogrzewać kilka pomieszczeń jednocześnie, ale bez konieczności montażu dodatkowych jednostek zewnętrznych. W celu zapoznania się z cennikiem oraz aktualnymi promocjami na systemy klimatyzacji Multisplit, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Klimatyzatory Gree – długoterminowa inwestycja

Firma Gree przełamuje wszelkie stereotypy odnoszące się do produktów chińskiego pochodzenia, proponując swoim użytkownikom wysokiej jakości klimatyzatory w przystępnych cenach, które w dodatku pozwalają liczyć na bezawaryjną i maksymalnie wydajną pracę urządzeń przez długie lata. Duża w tym zasługa wytrzymałych komponentów, które nawet podczas intensywnej eksploatacji wykazują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy szkodliwe czynniki zewnętrzne. Aby cieszyć się jeszcze lepszą pracą klimatyzatorów Gree, zapraszamy do naszego serwisu, gdzie zawsze można liczyć na kompleksowe przeglądy techniczne.

Klimatyzacja Gree – duża wydajność i energooszczędność

Seria klimatyzatorów Gree dostępna w naszej ofercie to nie tylko gwarancja długiej żywotności i łatwej obsługi, ale również wysokiej wydajności domowych systemów klimatyzacji, nawet przy pracy na wysokich obrotach. Do tego należy dodać ekonomiczny i ekologiczny charakter klimatyzatorów od chińskiego producenta, który pozwala na ich codzienne użytkowanie bez obaw o nadmierne zużycie energii elektrycznej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy montaż klimatyzatorów Gree utrzymanych w nowoczesnej stylistyce, dzięki którym każda aranżacja wnętrz zyskuje na atrakcyjności.