W naszej ofercie klimatyzatorów i wentylacji posiadamy urządzenia różnych producentów, w tym m.in. Mitsubishi oraz Fujitsu. Charakteryzują się one najwyższą jakością oraz różnorodnością. Wszystko po to, aby zapewnić komfort użytkowania wraz z dopasowaniem się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, w tym także jego możliwości finansowych. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu zarówno do prywatnych domów oraz mieszkań, jak i biur czy też różnych instytucji.

Klimatyzatory Mitsubishi

Firma Mitsubishi Electric Europe B.V nieustannie poszerza swój asortyment urządzeń dedykowanych klimatyzacji oraz wentylacji pomieszczeń co przekłada się na to, że zyskuje zwolenników na całym świecie. Na polskim rynku dała się poznać jako solidny partner z którym dostarczający dobrej klasy sprzęt dedykowany różnym potrzebom użytkowników. Klimatyzatory Mitsubishi charakteryzują się nie tylko dobrą jakością, ale także wpisują się w założenia firmy związane z aktywną ochroną środowiska. Firma zobowiązała się, że od 2021 r. osiągnie redukcję emisji CO2 o 30 %. W jaki sposób? Między innymi poprzez oszczędzanie zasobów naturalnych zaczynając od produkcji urządzeń, po ich eksploatację i kończąc na utylizacji. Inwestując w któryś z modeli klimatyzatora Mitsubishi mogą mieć Państwo pewność, że jest to inwestycja na lata, która przełoży się na wytrzymałość sprzętu zdolnego do pracy w każdych warunkach. To bezproblemowa eksploatacja idąca w parze z niskim zużyciem energii. 

Klimatyzacja Fujitsu

Firma Fijutsu wpisuje się w kompleksowe podejście do tematu produkcji dobrej klasy urządzeń z japońską precyzją wykonania oraz zacięciem. Klimatyzacja Fujitsu wpisuje bardzo dobrze zarówno się w potrzeby klientów inwestujących w nią do użytku domowego, jak również biurowego. Systemy zastosowane w klimatyzacji firmy Fujitsu doskonale wpisują się w warunku panujące w domach jedno- i wielorodzinnych, jak i apartamentowcach czy też budynkach użytku publicznego. Nie bez znaczenia pozostaje ich efektywność energetyczna oraz korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych. 

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Szczegółowo opowiemy o oferowanych przez nas klimatyzatorach oraz dopasujemy je do Państwa potrzeb.