Wycena urządzeń typu multisplit wraz z montażem jest przygotowywana na zapytanie zainteresowanego. Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania i doboru urządzeń klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Jednostki zewnętrzne MULTISPLIT

Model AJ040NCJ2EG/EU AJ050NCJ2EG/EU AJ052MCJ3EH/EU AJ068FMCJ3EH/EU AJ070MCJ4EH/EU AJ080MCJ4EH/EU AJ0100MCJ5EH/EU
Wydajność chłodnicza/grzewcza kW 4,0/4,4 5,0/5,7 5,2/6,3 6,8/8,0 7,0/8,6 8,0/9,3 10,0/12,0
Klasa energetyczna A+++/A++ A+++/A++ A+/A A+/A A+/A A/A A+/A
Max. Ilość  jednostek wewnętrznych do podłączenia 2 2 3 3 4 4 5

 

 

 

 

Jednostki wewnętrzne MULTISPLIT

 

Moc chłodnicza/grzewcza kW

Model

1,5/1,6kW 2,0/2,2 kW 2,5/3,2 kW 3,5/3,5kW 4,2/5,4kW 5,0/6,0kW 6,5/7,5kW

ECO

   

STANDARD

   

NEW TRIANGEL

       

CLASSIC+

   

WIND-FREE STANDARD

   

WIND-FREE OPIMUM

   

WIND-FREE ULTRA

       

 

 

 

Systemy klimatyzacji SAMSUNG

W celu zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości usług dysponujemy nowoczesnymi systemami klimatyzacji od najlepszych producentów na rynku, dzięki czemu każdy zleceniodawca może z łatwością dobrać właściwy model urządzenia klimatyzującego odpowiadający charakterystyce pomieszczeń domowych czy biurowych.

Klimatyzacje Samsung

Jedną z wiodących marek na rynku systemów klimatyzacyjnych jest południowokoreańska firma Samsung, która znana jest na całym świecie głównie za sprawą wysokiej jakości urządzeń AGD, RTV, smartfonów czy sprzętu komputerowego. Samsung w swoim asortymencie posiada jednak równie efektywne rozwiązania technologiczne z branży HVAC pozwalające optymalizować jakość powietrza w pomieszczeniach.

Klimatyzacja Samsung dostępne w naszej szerokiej ofercie to gwarancja niezawodności oraz wydajnej pracy urządzenia niezależnie od warunków. Niezwykle zaawansowane technologicznie systemy klimatyzacji Samsung pozwalają cieszyć się najwyższym komfortem użytkowania nawet przy wysokiej częstotliwości pracy urządzeń klimatyzacji.

Klimatyzator Samsung Multisplit

Jednym z rewolucyjnych rozwiązań na rynku klimatyzatorów są systemy klimatyzacji Samsung typu multisplit, które pozwalają zoptymalizować proces przetwarzania powietrza w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Jest to możliwe dzięki obecności jednej jednostki zewnętrznej zasilającej kolejno kilka jednostek wewnętrznych, gdzie jedna jednostka najczęściej przypada na jedno pomieszczenie.

Klimatyzacja Samsung w służbie ekologii

Innowacyjne rozwiązania proponowane przez koreańskie przedsiębiorstwo czynią klimatyzatory Samsung urządzeniami wysoce ekologicznymi i energooszczędnymi, co pozwala zmniejszyć koszty eksploatacji domowych systemów klimatyzacji przy jednoczesnej dbałości o środowisko.