Wycena urządzeń typu multisplit wraz z montażem jest przygotowywana na zapytanie zainteresowanego. Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania i doboru urządzeń klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu.

 

Jednostki zewnętrzne MULTISPLIT

Model

MU2R15 MU2R17 MU3R19 MU3R21 MU4R25 MU4R27 MU5R30
Wydajność chłodnicza/grzewcza kW 4,1/4,7 4,7/5,3 5,3/6,3 6,2/7,0 7,0/78,4 7,9/9,1 8,8/10,1
Klasa energetyczna A+++/A+ A++/A+ A+++/A+ A+++/A+ A++/A+ A++/A+ A++/+
Max. Ilość  jednostek wewnętrznych do podłączenia 2 2 3 3 4 4 5

 

 

Jednostki wewnętrzne MULTISPLIT

 

Moc chłodnicza/grzewcza kW

Model 1,5/1,6kW 2,1/2,3kW 2,5/3,2 kW 3,5/3,8kW 4,2/5,4kW 5,0/5,8kW 6,6/7,2kW
STANDARD PLUS

 

DELUXE

 

   
ARTCOOL MIRROR

 

   

LG Electronics to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w skali globalnej, która zajmuje się produkcją nie tylko wysokiej jakości sprzętu elektronicznego, ale również nowoczesnych systemów klimatyzacji, które uchodzą za jedne z najlepszych na rynku. Klimatyzatory LG cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony Klientów, którzy cenią sobie nie tylko nieprzeciętną wydajność, ale również łatwość użytkowania czy minimalistyczny design.

Klimatyzatory LG

Warszawska firma COLD KLIM stara się zapewnić swoim zleceniodawcom możliwie największą swobodę wyboru, dlatego też pośród wysoce jakościowych urządzeń dostępnych w ramach naszej działalności znajdują się klimatyzatory firmy LG, które stają na wysokości zadania niezależnie od charakteru pomieszczenia, w których mają się docelowo znaleźć. Klimatyzacja LG może bowiem stanowić stylowe wyposażenie domu, biura czy lokalu usługowego, co czyni ją niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem.

Dlaczego klimatyzacje LG?

Nowoczesne systemy klimatyzacji LG są jednym z pierwszych wyborów wśród Klientów, którzy od klimatyzacji wymagają wysokiej funkcjonalności, wydajności i łatwości w utrzymaniu. Urządzenia klimatyzacyjnego firmy LG z uwagi na obecność innowacyjnych rozwiązań technologicznych spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Wielką zaletą klimatyzatorów LG jest tryb cichej pracy oraz energooszczędność pozwalająca ograniczyć koszty eksploatacji urządzenia.

Klimatyzacje LG multisplit

Firma LG, podobnie jak marki konkurencyjne posiada w ofercie inwerterowe systemy klimatyzacji multi-split, które pozwalają na montaż do kilku jednostek wewnętrznych połączonych z zaledwie jedną jednostką zewnętrzną o mocy chłodniczej odpowiednio przystosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Klimatyzacja multisplit LG pozwala zaoszczędzić przestrzeń niezbędną do instalacji większej liczby agregatów zewnętrznych, co ma miejsce przy tradycyjnych modelach klimatyzacji.