Wycena urządzeń typu multisplit wraz z montażem jest przygotowywana na zapytanie zainteresowanego. Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania i doboru urządzeń klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu.

  Jednostki zewnętrzne MULTISPLIT
Model GWHD(14)NK6DLO GWHD(18)NK6DLO GWHD(21)NK6DLO GWHD(24)NK6DLO GWHD(28)NK6DLO GWHD(36)NK6DLO GWHD(42)NK6DLO
Wydajność chłodnicza/grzewcza kW 4,1/4,4 5,2/5,4 6,1/6,5 7,1/8,5 8,0/9,5 10,5/12,0 12,0/13,0
Klasa energetyczna A++/A+ A++/A A++/A+ A++/A+ A++/A+ A++/A+ A++/A+
Max. Ilość jednostek wewnętrznych do podłączenia 2 2 2 3 4 4 5

 

 

  Jednostki wewnętrzne MULTISPLIT
  Moc chłodnicza/grzewcza kW
  1,5/1,6kW 2,1/2,6kW 2,6/2,8kW 3,5/3,8kW 4,2/5,4kW 5,3/5,8kW 6,5/7,0kW
LOMO LUXURY

 

   
VIOLA PERFECT

 

   
U-CROWN

 

     

 

Klimatyzacja Gree – ponad 30 lat doświadczenia

Firma GREE to już ponad 30 lat obecności na rynku, co wiąże się nie tylko z bardzo dobrze wypracowanymi standardami produkcji urządzeń dedykowanych kompleksowej klimatyzacji pomieszczeń, ale także dystrybucji urządzeń na całym świecie. 

Klimatyzacja Gree to jakość w rozsądnej cenie

Gree stanowi synonim połączenia troski o środowisko naturalne wraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych. Dedykowane są one zarówno użytkowi domowemu, jak i komercyjnemu. To także troska o zapewnienie komfortu użytkowania wraz z dopasowaniem się do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie dopasować dany model skrojony na miarę Państwa oczekiwań oraz możliwości finansowych. Co istotne, to wszystkie klimatyzatory Gee opuszczające linię produkcyjną zyskują certyfikat Eurovent oraz charakteryzują się wysoką klasą energetyczną.

Firma wykorzystuje swoją wieloletnią obecność na rynku i zdobyte przez ten czas doświadczenie, aby oferować urządzenia wpisujące się nie tylko w aktualne trendy projektowania oraz rozwiązania, ale robi wszystko, aby wprowadzać je na wyższy poziom komfortu.

Klimatyzacja Gree dopasowana do potrzeb

Oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru urządzeń typu multisplit marki Gee. Zapewniamy ich kompleksową wycenę wraz z profesjonalny montażem. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące sprzętu, jak również jego możliwości oraz przeznaczenia. Żadnego nie pozostawimy bez odpowiedzi. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem w celu doboru odpowiednich urządzeń. Zapraszamy do kontaktu.