Wycena urządzeń typu multisplit wraz z montażem jest przygotowywana na zapytanie zainteresowanego. Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania i doboru urządzeń klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu.

Jednostki zewnętrzne MULTISPLIT
Model 2MXS40H 2MXS50H 3MXS40K 3MXS52E 3MXS68G 4MXS68F 4MXS80E 5MXS90E
Wydajność chłodnicza/grzewcza kW 4,0/4,4 5,0/5,7 4,0/4,6 5,2/6,8 6,8/8,6 6,8/8,6 8,0/9,6 9,0/10,4
Klasa energetyczna A++/A+ A++/A+ A++/A+ A++/A+ A++/A+ A++/A+ A++/+ A+/A
Max. Ilość jednostek wewnętrznych do podłączenia 2 2 3 3 3 4 4 5

 

 

Jednostki wewnętrzne MULTISPLIT
Moc chłodnicza/grzewcza kW
Model 1,5/1,6kW 2,1/2,3kW 2,5/3,2 kW 3,5/3,8kW 4,2/5,4kW 5,0/5,8kW 6,0/6,8kW 7,1/7,8kW
EMURA
       
COMFORT
PROFESSIONAL
         

W ramach naszych usług proponujemy profesjonalną pomoc przy wyborze oraz montażu wysoce funkcjonalnych klimatyzatorów od najbardziej uznanych marek na rynku urządzeń przeznaczonych zarówno do użytku w pomieszczeniach domowych, jak i biurowych czy usługowych.

Klimatyzatory Daikin

Japońska firma Daikin nie bez powodu od wielu lat plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych producentów kompleksowych systemów klimatyzacji. Azjatycki koncern dokłada wszelkich starań, aby ich urządzenia klimatyzacyjne wyróżniały się najwyższą wydajnością oraz estetycznym designem. Ogromny potencjał drzemiący w sprzętach firmy Daikin nie umknął naszej uwadze, dlatego też w naszej stałej ofercie dostępna jest klimatyzacja Daikin w różnych konfiguracjach, dzięki czemu każdy zainteresowany może dobrać urządzenie odpowiadające indywidualnym wymaganiom.

Klimatyzacja Daikin – system multisplit

Firma COLD KLIM jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na rynku urządzeń klimatyzacyjnym nieustannie dba o zadowolenie swoich Klientów – w tym celu proponujemy dobór klimatyzatorów Daikin typu multisplit, które pozwalają zachować maksymalną elastyczność przy wyposażeniu domu czy biura w wydajną klimatyzację.

Czym jest klimatyzacja multi-split? To nic innego jak zintegrowany system klimatyzacji, gdzie jedna jednostka zewnętrza może zasilać kilka jednostek wewnętrznych, przy czym liczba skonfigurowanych jednostek wewnętrznych zależy od mocy jednostki zewnętrznej. W niektórych przypadkach konieczny może okazać się montaż dwóch jednostek zewnętrznych z uwagi na układ pomieszczeń.

Doradcy firmy COLD KLIM służą fachową pomocą przy wyborze optymalnego rozwiązania do domu czy biura, dzięki czemu każdy kupujący może cieszyć się z prawidłowej i maksymalnie wydajnej pracy systemu klimatyzacji Daikin, a co za tym idzie, optymalnej jakości i temperatury powietrza.