NASZE CERTYFIKATY

Lata doświadczenia to przede wszystkim wiele wspaniałych współprac i realizacji. Poszerzamy nasze umiejętnosci biorąc udział w certyfikowanych szkoleniach.

Wyceń montażZamów serwis

Certyfikaty

Rekomendacje

„Pan Jacek świadczy usługi w najwyższym standardzie, jestem w 100% zadowolony z kontaktu, szybkości odpowiedzi, ogólnego profesjonalizmu i podejścia do klienta. Instalacja jednostki Gree wydarzyła się nadzwyczaj sprawnie, a Pan Jacek odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Nic dodać, nic ująć – po prostu polecam.”

Bartek K.

„Pan Jacek w sposób zrozumiały odpowiedział na wszystkie nurtujace mnie pytania. Jest to fachowiec godny polecenia. Sumienność i fachowość to główne zalety. Bardzo dziękuję.”

Paulina M

„Gorąco polecam tą firmę! Pan Jacek jest bardzo bardzo dobrym specjalistą który nie tylko zamontował u mnie klimę w systemie split ale również od lat ją serwisuje. Nigdy nie pojawiły się żadne problemy z urządzeniami ani samą instalacją. Pan Jacek jest bardzo miłą, komunikatywną i rzeczową osobą. Zawsze punktualny, zawsze oddzwania i można liczyć na jego profesjonalną pomoc i umiejętności. Wykonywał również instalację dużego systemu klimatyzacji w firmie w której pracuję oraz ją od lat serwisuje i również nigdy nie pojawiły się żadne komplikacje. Z czystym sumieniem polecam usługi Cold Klim każdemu!”

eliwis1

Galeria realizacji

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji.

Producenci

Adres

ul. Renesansowa 17/111
01-905 Warszawa

NIP: 118-110-00-64
REGON 140836810